OGŁOSZENIA. ODPUST ŚW. ANTONIEGO

GOŚCI U NAS OJCIEC BERNARDYN ZEFIRYN.

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ UROCZYSTĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA PRACE W OGRODZIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI-ART. Z ŻYCIA NASZEJ DIEC. JEST TEŻ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, FOTORELACJA Z BIERZMOWANIA, KOMENTARZ DO EWANGELII, ODNOWA LITURGICZNA, ABC MINISTRANTA, INTENCJE, WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3.WPŁYNĘŁA OFIARY 100 Z PARAFII i 200 Z KOŚCIELNEJ. BÓG ZAPŁAĆ

4.TACA REMONTOWA WYNIOSŁA 4217,00 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

5. DZIĘKUJĘ ZA PRACE (Zdjęcia Z PIELGRZYMKI DO NABROŻA I GRODU POSADÓW). KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, WIESŁAW ZIMERMAN (ZA NAGŁOŚNIENIE), TOMASZ MULAWA, WALDEMAR SAWKA, MAREK MART, JAREK ŁUKASZEWSKI, KS. KRZYSZTOF. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6.ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE.RATUJEMY LUDZKIE ŻYCIE.PROSZĘ POMÓŻ.

7. ZAPOWIEDZI I GRZEGORZ BARAŚ Z BARCHACZOWA PARAFIA TUTEJSZA I AGNIESZKA HELMAN Z BARCHACZOWA PARAFIA TUTEJSZA, PATRYK PALONKA Z PARAFII KRYNICE I ANETA LACHOWSKA Z ŁABUNIEK I PARAFIA TUTEJSZA.

8. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: ANNIE ZWOLAN, EDYCIE PIŁAT DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ EDYTA DUDEK 70 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

9. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSZONE SĄ OSOBY: WIOLETTA DUDEK, EWA DUDEK, MAŁGORZATA POPRYGA, MARIA KULPA, BEATA KOWALCZUK, PAŃSTWO GRULA, AGNIESZKA FARANSZKIEWICZ, JAN WIATER, ANNA RYBAK

10. WCZORAJ NASI STARSI MINISTRANCI WZIĘLI UDZIAŁ W DIECEZJALNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W ZAMOŚCIU. W PIĄTEK KOŚCIÓŁ DOMOWY MA SPOTKANIE PO MSZY ŚW. NA PLEBANII 18.30.

DZIĘKUJE PANU ZBYSZKOWI POD KTÓREGO BATUTĄ PIĘKNIE WYSTĘPUJE ORKIESTRA DĘTA PODCZAS ODPUSTU. SĄ PROWADZONE NABORY ZACHĘCAMY.

11. CHCEMY W WAKACJE WYKOŃCZYĆ ŁAZIENKI W NASZYCH CELACH BO JEST NAPRAWDĘ POTRZEBA ABY ONE ZA FUNKCJONOWAŁY MAM 21 WIEK, PONADTO W MAJDANIE W KAPLICY JEST DO REMONTU DACH I PODWALINY –TRZEBA TO NAPRAWIĆ (DACH ETERNITEM POKRYTY I PRZECIEKA) W CZERWCU PROSZĘ NASZYCH RADNYCH ABY DO 25 CZERWCA PRZESZLI W SWOICH MIEJSCOWOŚCIACH ZE ZBIÓRKĄ CEGIEŁEK, MOI DRODZY WSPÓLNYMI SIŁAMI MOŻEMY KOLEJNE PIĘKNE DZIEŁA W NASZEJ PARAFII ZROBIĆ, KTO UMIE SIĘ DZIELIĆ OTRZYMUJE STOKROĆ WIĘCEJ.

12. W CZWARTEK OKTAWA BOŻEGO CIAŁA WIANUSZKI. PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE OŁTARZY NA MSZĘ WIECZORNĄ. ZAPRASZAMY DZIECI DO SYPANIA KWIATÓW, MINISTRANTÓW, PANIE DO FERETRONÓW, STRAŻAKÓW, CHÓR, SCHOLĘ, WSPÓLNOTY MODLITEWNE.

13. ZNALEZIONO NA PROCESJI ŁAŃCUSZEK.

14. PIESZA PIELGRZYMKA Z NASZEJ PARAFII DO KRASNOBRODU 1 LIPCA WYJŚCIE O 8.30 ZAPISY W KANCELARII I ZAKRYSTII, PIĘKNE DUCHOWE REKOLEKCJE UDAJMY SIĘ DO SANKTUARIUM JAK NAJLICZNIEJ JAKO RODZINA PARAFIALNA. WARTO. KOSZT 30 ZŁ W TYM INTENCJA I POWRÓT AUTOKAREM PO PASTERCE.

15. CIESZYMY SIĘ Z ZAMONTOWANIA NOWEGO NAGŁOŚNIENIA NA CMENTARZU, KOSZT 1500 ZŁ. DZIĘKUJĘ ZA PRACE PANU WIESŁAWOWI ZIMERMAN. NOWE PIĘKNE DODATKOWE OBRUSY MAŁE POD STOLIKI W KOŚCIELE JUŻ MAMY. KOSZT 580ZŁ.

16. DZIŚ PUSZKA PO MSZACH NA KLASZTOR BAZYLIKĘ OJCÓW BERNARDYNÓW W RADECZNICY ONI SIĘ ZA NAS MODLĄ, BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY. PROSZĘ MINISTRANTÓW ABY DYŻUROWALI.

17. ZAKOŃCZENIE ROKU JUŻ W CZWARTEK O GODZ 8.00 ZAPRASZAMY.

18. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE  ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE, PROŚMY.    POD TWOJĄ.

19. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH + MAŁGORZATĘ KOKOĆ LAT 52 POCHODZĄCA Z ŁABUŃ REFORMA POGRZEB WSTĘPNIE WE WTOREK O GODZ. 14.00.,  +JAN PUDEŁKO LAT 78 Z DĄBROWY POGRZEB JUTRO O 14-STEJ. WIECZNY ODPOCZYNEK.