OGŁOSZENIA XXXI NIEDZIELA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. CIEKAWE ARTYKUŁY Z ŻYCIA DIECEZJI. DO NABYCIA NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” NOWE WYDANIE A W NIEJ MIĘDZY INNYMI: DLACZEGO NIE OBCHODZIMY HALLOWEEN, KOMENTARZ DO EWANGELII, ABC MINISTRANTA, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3. OFIARY NA WOŁYŃ 50. NA REMONTY 500 ZŁ Z WIERZBIA. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. W ŚRODĘ KS. PROBOSZCZ UCZESTNICZYŁ W RÓŻAŃCU NA MAJDANIE, PIĘKNIE SIĘ TAM DZIECI MODLĄ WRAZ Z KILKOMA OSOBAMI DOROSŁYMI. BÓG ZAPŁAĆ. (ZDĘCIA)

REMONT DACHU KAPLICY ZOSTAŁ UKOŃCZONY, JEST NOWY DACH ORAZ PODWALINY, WIDZIMY ZDJĘCIA, JEST RADOŚĆ. REMONT W MAJDANIE WYNIÓSŁ 60 TYŚ ZŁ, PLUS JESZCZE PIASKOWANIE I MALOWANIE, KTÓRE NAS CZEKA W LISTOPADZIE. TWORZONY JEST TEŻ NOWY PARKING PRZY CMENTARZU. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TE PIĘKNE DZIEŁA I NA JEGO CHWAŁĘ. PLEBANIA TEŻ JUŻ NA UKOŃCZENIU, JESZCZE DROBNE WYKOŃCZENIA. PIĘKNE NOSTALGICZNE CHRYZANTEMY PRZED KOŚCIOŁEM, ZWIASTUJ NIEBAWEM UROCZYSTOŚCI LISTOPADOWE.

4.DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU. PRACOWALI: JÓZEF MOZOŁA, KAZIMIERZ BEDNARCZUK, ANDRZEJ KARWINA, JÓZEF SIEK, ŁUKASZ SOKOŁOWSKI, ZBIGNIEW KUŚMIERZ, BOGUSŁAW SZAST, BOGDAN NIEDZIAŁKOWSKI, MAREK MART, ROBERT HUBALA, ROMAN KANIA, MACIEJ JUSZCZAK, WIESŁAW ZIMERMAN, MICHAŁ KRAWCZYK, BOGUSŁAW SZAST, GRZEGORZ HELMAN, FIRMA PANA SEBASTIANA KOWALCZUKA Z ŁABUNIEK. KS. KRZYSZTOF. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. W TYM TYGODNIU DNI ODNOWY DUCHOWEJ I CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA MIESIĄCA. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA ORAZ SOBOTNI WIECZERNIK I APEL. KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY ROZPROWADZA ZNICZE I CHRYZANTEMY PRZY NASZYM CMENTARZU. DOCHÓD Z AKCJI PRZEZNACZONY JEST NA DZIAŁALNOŚĆ STOWARZYSZENIA MŁODZIEŻY.

5. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE TRWA. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE. DZIĘKUJĘ ZA KWIATY RODZINOM PALUCH I CHOŁODY.

6. DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: SZTOJKO BEATA, GAWRON EWELINA, SZTOJKO DANUTA, IWANICKA DANUTA, OSTASZ JAROSŁAW, GWIAZDOWSKA MAGDA, WICHROWSKA EDYTA, DOŁOŻYŁA SIĘ KAPERA ANNA. W SUMIE 350 ZŁ NA KWIATY. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA W SOBOTĘ PROSIMY NA 9.10: KUŚMIERZ ANETA, HUBAL BOGDAN, FLAK BARBARA, KOWALSKA MARIA, FLAK IRENA RODZINA GRĄDKOWSKICH I MALISZEWSKICH. W SOBOTĘ O GODZ. 9.00 W ŁABUŃKACH ZOSTANIE ROZEGRANY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ DLA LSO Z NASZEGO DEKANATU.

7. INTENCJE MSZALNE MOŻEMY ZAMAWIAĆ W ZAKRYSTII.

8. WE WTOREK 1–SZY LISTOPADA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH MSZE O 8, 10 ORAZ UROCZYSTA O 12-STEJ NA CMENTARZU. NIE MA MSZY O 16-STEJ KAPŁANI ODWIEDZAJĄ GROBY SWOICH BLISKICH.

9. W ŚRODĘ 2 LISTOPADA WSPOMNIENIE WSZYSTKICH ZMARŁYCH MSZE O 8, 10 Z PROCESJĄ NA CMENTARZ ORAZ MSZA O 17-STEJ Z NOWENNĄ. TACA W TE ŚWIĘTA JAK ZAWSZE NA UTRZYMANIE NASZEGO CMENTARZA. BÓG ZAPŁAĆ.   PROSZĘ ZABIERAJMY CZĘŚĆ ŚMIECI DO DOMOWYCH KOSZY. DZIĘKUJĘ.

10. WYPOMINKI DO POBRANIA NA BOCZNYCH OŁTARZACH Z DATAMI OD DRUGIEGO LISTOPADA DO 20-STEGO. ZMARLI PROSZĄ NAS O MODLITWĘ NIE LEKCEWAŻMY TEGO OBOWIĄZKU.

11. WOLONTARIUSZE Z URZĘDU NASZEJ GMINY BĘDĄ KWESTOWAĆ 1 LISTOPADA NA CMENTARZU NA RZECZ ODNOWY WARTOŚCIOWYCH NAGROBKÓW. WARTO WESPRZEĆ TEN CEL.

UWAGA DRUGIEGO LISTOPADA INTENCJE GREGORIAŃSKIE Z MSZY ŚW. WIECZORNEJ ZOSTAŁY PRZENIESIONE NA GODZ. 8.00 BO TE NIE MOGĄ BYĆ W ZBIOROWYCH INTENCJACH A Z GODZINY ÓSMEJ NA MSZĘ WIECZORNĄ,

12.SPOTKANIA FORMACYJNE W PIĄTEK NA MSZY WIECZORNEJ ORAZ PO SCHOLA. DZIECI BOŻE O 16-STEJ, OAZA MŁODYCH 18.30 TAKŻE W PIĄTEK. CHÓR WE WTOREK. BARDZO DZIĘKUJĘ NASZYM SIOSTROM FRANCISZKANKOM MISJONARKOM MARYI ZA POSŁUGĘ.

13. KALENDARZE KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ 8 ZŁ W ZAKRYSTII.

14. TRWA PIĘKNY MIESIĄC RÓŻAŃCOWY ZAPRASZAMY NADAL DZIECI, MŁODZIEŻ ORAZ RODZICÓW. W PONIEDZIAŁEK PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD.

15. WCZORAJ BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH Z NAGRODAMI ŚWIETNIE WYSZEDŁ, PRAWIE SETKA UCZESTNICZĄCYCH, DUŻO RADOŚCI BYŁO I ZABAWY.

16.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ZA MISJONARZY ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE, PROŚMY POD TWOJĄ…

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH + STANISŁAWA PEJDA L. 93  Z RUSZOWA. WIECZNY…