OGŁOSZENIA XXXIV NIEDZIELA

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. TACA NA SEMINARIUM GOŚCIMY DZIŚ ALUMNA. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. CIEKAWE ARTYKUŁY Z ŻYCIA DIECEZJI. NP. POLACY NA KREMLU, KSZTAŁTOWANIE POSTAW. DO NABYCIA NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” NOWE WYDANIE A W NIEJ MIĘDZY INNYMI: O ŚWIĘTOWANIU NIEDZIELI, RELACJA Z 11 LISTOPADA, KOMENTARZ DO EWANGELII, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3 .OFIARA NA STUDNIE W AFRYCE 50 ZŁ .NA POTRZEBY KOŚCIOŁA  Z PARAFII 50 ZŁ I  100 ZŁ  Z ZAMOJSKIEJ 100ZŁ,   150  ZŁ Z LUBLINA. BÓG ZAPŁAĆ.

ZAMONTOWANO NOWE OKAPY PRZY OKNACH I DESKACH W KAPLICY NA MAJDANIE. POD EGIDĄ PANA BOGDANA  NIEDZIAŁKOWSKIEGO  ODNOWILIŚMY KOLEJNĄ ZABYTKOWĄ SZAFĘ Z NASZYCH CEL JEST TERAZ PIĘKNA, PROSZĘ SPOJRZEĆ NA MONITOR. ODNOWIMY TEŻ KATAFALEK, FOTEL I POGRZEBOWE ŚWIECZNIKI. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ PANU BOGDANOWI ZA TE DZIEŁA.

TWORZONY JEST TEŻ NOWY PARKING PRZY CMENTARZU-PROSIMY O GRUZ .

4. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU. PRACOWALI: JÓZEF MOZOŁA, KAZIMIERZ BEDNARCZUK, NIEDZIAŁKOWSKI BOGDAN, WIESŁAW ZIMERMAN, MIROSŁAW SOKOŁOWSKI, ŁUKASZ WNUK, RODZINA SŁUPSKICH, KS. KRZYSZTOF

5. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE TRWA. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE.

6.DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: TOPOLSKA KRYSTYNA, BULICZ MONIKA, FLAK ELŻBIETA I WŁADYSŁAW, CIRUT ANNA, HALEJ MARIANNA I KAZIMIERZ, FLAK KRYSTYNA, DOŁOŻYŁA SIĘ KOWALSKA ANNA, OFIARA NA KWIATY 210 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA W SOBOTĘ PROSIMY PO GODZINIE 8-SMEJ; RODZINĘ MURMIŁOWSKICH MARIĘ I STANISŁAWA, MURMIŁOWSKICH BEATĘ I PIOTRA, SITARSKICH KAZIMIERĘ I HENRYKA, ZASUWĘ DARIUSZA, DUBIK GRAŻYNĘ, WOŁOSZYN ALEKSANDRĘ, JĘDRZEJEWSKĄ JOLANTĘ.

7. SPOTKANIE FORMACYJNE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA W ADWENCIE 4 GRUDNIA W NIEDZIELE GODZ, 12 ORAZ PO.

8. W SOBOTĘ O GODZ. 8.30 WYJAZD MINISTRANTÓW NA TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ DO TYSZOWIEC. NASI NAJMŁODSI MINISTRANCI ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO.

9. DZIŚ PUSZKA POMOC W BUDOWIE STUDNI W BURKINA FASO, PROSZĘ POMÓŻ. MIEJ UDZIAŁ W SZCZYTNYM CELU RATOWANIA LUDZKIEGO ŻYCIA.

10. DZIŚ DOROCZNA UROCZYSTOŚĆ AKCJI KATOLICKIEJ I KSM NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA. ZA TYDZIEŃ JUŻ ADWENT I BŁOGOSŁAWIENIE OPŁATKÓW NA WIGILIJNY STÓŁ.

11. SPOTKANIA FORMACYJNE W PIĄTEK; SCHOLA NA MSZY WIECZORNEJ ORAZ PO, DZIECI BOŻE O 16-STEJ, OAZA MŁODZIEŻY GODZ. 18. ZAPRASZAMY.

12.KALENDARZE KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ 8 ZŁ W ZAKRYSTII.

13.TACA REMONTOWA Z NIEDZIELI WYNIOSŁA 5 282 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

14. WE WTOREK WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII-PATRONKI MUZYKI KOŚCIELNEJ.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ZA MISJONARZY ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE, PROŚMY POD TWOJĄ.

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH TAKŻE WSPOMNIANYCH W WYPOMINKACH ; WIECZNY…