OGŁOSZENIA. V NIEDZIELA ZWYKŁA .

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ ORAZ DARY NA KUCHNIE. DZIŚ TACA GOSPODARCZA. BÓG ZAPŁAĆ. SEKCJE DEKORACYJNĄ PROSIMY O PRZYGOTOWANIE DEKORACJI WIELKOPOSTNEJ W PONIEDZIAŁEK LUB WTOREK.

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA „JAK POSKLEJAĆ SPOŁECZEŃSTWO” CIEKAWY ART. GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: KOMENTARZ DO EWANGELII, ABC MINISTRANTA, WSKAZANIA NA ŚRODĘ POPIELCOWĄ, ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO, ŚW. WALENTY, FIDES ET RATIO, ABC SPOŁECZNEJ KRUCJATY MIŁOŚCI WYSZYŃSKIEGO.

3. WPŁYNĘŁY OFIARA NA KOŚCIÓŁ z PARAFII CEGIEŁKA: 50 I 100 z PARAFII, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. NA STUDNIE MISYJNĄ 50 . BÓG ZAPŁAĆ.

4. SPOTKANIE KSM W PONIEDZIAŁEK 18.30 . SCHOLA SPOTKANIA MA W PIĄTKI NA DRODZE KRZYŻOWEJ O 15 STEJ. PIEŚNI WIELKOPOSTNE.

5. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI SPRZĄTALI: ZOFIA PŁAZA, JOANNA NOWAKOWSKA, ELŻBIETA SKURA, BARBARA SKURA, NINA TYPIAK I ZUZANNA TYPIAK, ANNA KUDYK OFIARA – 150 na Kościół . SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY W SOBOTĘ NA GODZ. 8.10: RODZINĘ MAGDZIAK, BRYK, BOĆ ,MULAWA, SKRĘTUŁA, JOANNĘ HAIK.

7. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; PRACOWALI; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, KNIAŹ PAWEŁ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

8. ZEBRANIE LEGIONU MARYI W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 17.30. TRZY OSOBY ZŁOŻĄ PRZYRZECZENIA LEGIONOWE. DZIŚ O 12.00 POŚWIĘCENIE ORAZ WRĘCZENIE MODLITEWNIKÓW DLA DZIECI Z KLAS TRZECICH PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ. PO MSZY ŚW. SPOTKANIE FORMACYJNE. ZAPRASZAMY. W SOBOTĘ ZBIÓRKA MINISTRANTÓW O 10.00. ZAPRASZAMY

9. DLA SENIORÓW MISTRZOSTWA O PUCHAR PROBOSZCZA W TENISIE STOŁOWYM 23-STEGO LUTEGO W PIĄTEK OD GODZ. 18-STEJ. PROSIMY TRENOWAĆ . ZAPISY U KS. PROBOSZCZA.

10. DO 15-STEGO LUTEGO ZBIERAMY ZABAWKI I SŁODYCZE DLA SIÓSTR DOMU DZIECKA W JAZŁOWCU NA UKRAINIE

11. PRZED NAMI JUŻ ŚRODA POPIELCOWA MSZE ŚW i BŁOGOSŁAWIENIE POPIOŁU. 8, 10 i
17-STA. W MAJDANIE O 15 .30. TEGO DNIA NIECH NAS NIE ZABRAKNIE BOWIEM ZACZYNAMY JUŻ WIELKI POST, WYJĄTKOWY CZAS POKUTY MODLITWY I JAŁMUŻNY. WARTO POWZIĄĆ DOBRE POSTANOWIENIA NA TEN PIĘKNY CZAS DOSKONALENIA. W PIĄTKI DROGA KRZYŻOWA O 15.00 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NATOMIAST O 16.30 DLA WSZYSTKICH. ZAPRASZAMY. W MAJDANIE PROSIMY O PROWADZENIE DROGI O 16.STEJ TAK JAK W KAŻDYM WIELKIM POŚCIE.

12. ZA TYDZIEŃ TACA NA WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNE

13. ZAPROSZENIE. WSPÓLNOTA GALILEA ZAPRASZA NA REKOLEKCJE „KURS NOWE ŻYCIE”, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W PARAFII ŁABUNIE OD 01-02. MARCA 2024r. GODZINA ROZPOCZĘCIA 18.00. KOSZT Z POSIŁKIEM 70 ZŁ. SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE.

14. 16-STEGO LUTEGO W KRASNOBRODZIE WOJOWNICY MARYI ZAPRASZAJĄ NA CZUWANIE W INTENCJI OJCZYZNY. SZCZEGÓŁY NA STRONIE PARAFII.

15. W PIĄTEK O 18.30 MA SWOJE SPOTKANIE Z KS. PROBOSZCZEM KOŚCIÓŁ DOMOWY.

16. REKOLEKCJE POWOŁANIOWE DLA MŁODZIEŻY MĘSKIEJ OD 16-18 LUTEGO W TOMASZOWIE LUB. ZACHĘCAMY. SZCZEGÓŁY TAKŻE NA NASZEJ STRONIE PARAFII.

16. MODLITWA O JEDNOŚĆ POKÓJ W NASZEJ OJCZYŹNIE O POSZANOWANIE PRZYKAZAŃ BOŻYCH. ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ W RODZINACH, ZA DZIECI I MŁODZIEŻ, O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW. ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. POD TWOJĄ OBRONĘ…

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; ZOFIA KYCKO LAT 68 Z WIERZBIA, POGRZEB DZIŚ O 14.00, EDWARD ZASUWA LAT 67 Z DĄBROWY POGRZEB WE WTOREK O 14.00. WIECZNY ODPOCZYNEK…