OGŁOSZENIA. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ ORAZ DARY NA KUCHNIE. RADUJEMY SIĘ ŻE JUŻ PO ŚWIĘTACH W KWIETNIU RUSZA OSTATNI ETAP NASZYCH PRAC REMONTOWYCH PRZY NAPRAWIE KOMPLEKSU OGRODZENIE I KOŚCIOŁA NA ZEWNĄTRZ –WIDZIMY JUŻ PIĘKNIE WYPIASKOWANĄ DACHÓWKĘ FOTO. ZA TYDZIEŃ NIEDZIELA BIBLIJNA. W SOBOTĘ NA 9-TĄ ZAPRASZAM CHĘTNYCH PANÓW Z MŁOTKAMI DO POMOCY PRZY ZBIJANIU USZKODZONEGO TYNKU Z NASZEGO PARKANU PRZY KOŚCIELE.

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIEJ CIEKAWY ART. „DOSTRZEC JEZUSA W BLIŹNIM’’. GAZETKA PARAFIALNA. „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: ABC MINISTRANTA, INTENCJE, KRZYŻÓWKA, PRZYSŁOWIA NA MIESIĄC KWIECIEŃ, KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, ŻYCIORYS ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

3. WPŁYNĘŁY OFIARA NA KOŚCIÓŁ z PARAFII CEGIEŁKI: 50 i 100 z PARAFII , 100 Z ŁABUŃ. NA STUDNIE MISYJNĄ 50. BÓG ZAPŁAĆ.

4. SPOTKANIE KSM GRUPA STARSZA I MŁODSZA W PONIEDZIAŁEK. ROZPOCZYNAMY MSZĄ O 18.00 NASTĘPNIE SPOTKANIE O 18.45 W BIURZE KSM.

W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY ODBYŁA SIĘ DYSKOTEKA. OBECNI BYLI MŁODZI Z ŁABUŃ, RADZIĘCINA, KLEMENSOWA, DUBA, WOŻUCZYNA (ZDJĘCIA)

5. A W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ ORGANIZUJEMY WYJAZD DLA MŁODZIEŻY NA ZABAWĘ DO RADZIĘCINA Z RACJI 20-LECIA ISTNIENIA KSM W RADZIĘCINIE. KOSZT 20 ZŁ ZAPISY U KS. MATEUSZA DO CZWARTKU. SZCZEGÓŁY PRZY ZAPISIE.

6. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI, SPRZĄTALI: LACHAWIEC HALINA, JUSZCZAK EDYTA, ANTONIEWICZ GRAŻYNA, ZARĘBSKA BEATA. OFIARA NA KOŚCIÓŁ 200 ZŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

7. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY W SOBOTĘ NA GODZ. 8.10: JASTRZĘBSKI PIOTR, JASTRZĘBSKI STANISŁAW, JASTRZĘBSKA MARIA, CHOBIŁ RYSZARD i DĄBROWSKI PAWEŁ.

8. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; PRACOWALI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ANDRZEJ KARWINA , KRZYSZTOF GROMEK, MAREK MART., DARIUSZ POLICHA, PAWEŁ KNIAŹ, KS. KRZYSZTOF i KS. MATEUSZ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. DZIŚ O 15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. POPROWADZI JE NASZ MŁODZIEŻ KSM Z KS. MATEUSZEM, WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. ZAPRASZAMY, ZDROJE ŁASK.

9. ZEBRANIE LEGIONU MARYI W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 18.30. DZISIAJ PO KAŻDEJ MSZY ŚW. LEGION MARYI ROZPROWADZA DEKLARACJE DUCHOWEJ ADOPCJI DZIECKA POCZĘTEGO. JUTRO PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO MSZE ŚW. 8, 10 i 18. W MAJDANIE O 16.00. ZBIÓRKA LSO W SOBOTĘ O 10.00. ZAPRASZAMY. ZA TYDZIEŃ O 12.00 PODSUMOWANIE PUNKTÓW MINISTRANTÓW I SCHOLI, PAMIĄTKOWE PUCHARY.

10. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELE O 12.00. SPOTKANIE FORMACYJNE KLAS III Z RODZICAMI PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ.

11. UWAGA MSZE ŚW PO POŁUDNIU JUŻ O 18-STEJ A KANCELARIA O 17–STEJ CZAS WIOSENNO, LETNI. PRZYPOMINAMY

12. OPŁATY NA PIELGRZYMKĘ NA LITWĘ DO WILNA OSTREJ BRAMY WPŁACAMY PO MSZACH ŚW ORAZ W KANCELARII GODZ 17-STA W CIĄGU TYGODNIA.

13. ZAPOWIEDZI: DAMIAN KUŚMIERZ Z BARCHACZOWA PARAFIA TUTEJSZA i AGATA MAGDALENA WIĄCEK Z PARAFII ŻÓŁKIEWKA ZAPOWIEDŹ PIERWSZA

14. BARDZO PROSIMY ABY ŚMIECI NA NASZYM CMENTARZU WRZUCAĆ DO ODPOWIEDNICH KONTENERÓW. DZIŚ PUSZKA NA DZIEŁA CARITAS, PROSIMY MINISTRANTÓW O DYŻUR.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ POKÓJ W NASZEJ OJCZYŹNIE O POSZANOWANIE PRZYKAZAŃ BOŻYCH. ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ W RODZINACH ZA DZIECI I MŁODZIEŻ O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW, ROLNIKÓW ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. ZA DOBRE WYBORY DLA NASZEJ OJCZYZNY. ZA OWOCE NIEDZIELI BOŻEGO MIŁOSIERDZIA W NAS. POD TWOJĄ OBRONĘ.

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; WIECZNY…