http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA SIERPNIA

1. Dziękuję za dary na kuchnię, opiekę nad kwiatami i pracę przy parafii.  

2. Intencje w gablocie i na stronie parafii.

 Za tydzień odpust parafialny ku czci św. Dominika. Proszę naszych strażaków do asysty, Panie z kół gospodyń w pięknych strojach, liturgiczną służbę ołtarza, dzieci, młodzież, lud wierny. Uroczysta suma odpustowa o 12 stej z procesją. Słowo Boże wygłosi do nas ks. doktor teologii Grzegorz Szubtarski nasz nowy wikariusz, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie.

3. Sprzątali: Maria i Stanisław Kowalik, Janina Wilczyńska, Danuta Gradziuk, Halina Drewniak – 100 zł ofiara na kwiaty, serdeczne Bóg zapłać.

4. Do sprzątania zapraszam: Krystyna Ziółkowska, Alicja Wilczyńska, Jadwiga Suchara, Danuta Pokrywka, Renata Małys. Dziękujemy sprzątającym.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół: z Zamościa z ulicy Kiepury 200 zł, z Łabuń z ul. Zamojskiej 100 zł, z ul. Orzechowej 100 zł, z Barchaczowa 100 zł i 200 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

 Zapowiedzi pierwsze

 -Tomasz Kuźma kaw. z Barchaczowa par. tutejszej i Diana Konował panna z Zamościa par. św. Krzyża. 

– Tomasz Bondyra kaw.  z Łabuń par. tut. i Edyta Małyszka panna z Zamościa par. MBKP.

7. We wtorek 4 sierpnia, w liturgii wspominamy św. Jana Marię Vianneya patrona proboszczów a w czwartek 6 sierpnia Przemienienie Pańskie odpust w Suchowoli.

8. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Kościół zachęca abstynencję szczególnie za te osoby, które są uwikłane tym zniewoleniem.

 9. W zakrystii można nabyć nowy numer „niedzieli” i egzorcysty.

10. Prace w naszych celach przy kościele trwają pełną parą, naprawa elewacji zewnętrznych, naprawa i budowa ścianek działowych, zostało spięte źródło dolne pompy ciepła przy kościele, wykonano kanalizację pod posadzkową, nowa instalacja elektryczna, zamontowano nowe okna, nowe tynki wewnętrzne można zajrzeć po mszy św. do cel. 

11.   Za tydzień druga niedziela miesiąca taca gospodarcza na remont kościoła.

12. Dziękuję bardzo za prace w tym tygodniu: Wspólnocie Galilea, paniom za prace przy kwiatach: Alicji, Zofii, Marii, Ewie, Agnieszce, Wiktorii i Miłoszowi. Panom za prace: Kazimierz Hubala, Michał Hubala, Mariusz Bondyra, Eugeniusz Hubala, Andrzej Kapera, Józef Mozoła, panowie z Majdanu – Marek Gromek, Tomasz Baranowski, z Bożej Woli Krzysztof Słupski.

13. Przed nami I piątek miesiąca, odwiedziny chorych tylko w nagłych przypadkach na wcześniejsze zgłoszenie do kancelarii.

14. Dziś puszka po Mszy św. na Katolickie Radio Zamość.

15. Do wieczności odeszli w tym tygodniu śp. Lachowski Dariusz z Łabuniek Pierwszych. Maria Niemczuk z Wierzbia, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14 stej.

          Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.