http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.08.2020 r.

 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 

1. DZIĘKUJĘ ZA DARY NA KUCHNIĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACĘ PRZY PARAFII.   

2. INTENCJE W GABLOCIE I NA STRONIE PARAFII.DZIŚ UROCZYSTY ODPUST W MAJDANIE RUSZOWSKIM.

3. W TYM TYGODNIU PRZYPADA PIERWSZY CZWARTEK PIĘTEK SOBOTA I NIEDZIELA MIESIĄCA, PIĄTEK MSZE 15.00 I 18.00 MAJDAN 16.00. I SOBOTA PRZYPOMINAMY MSZA O 8-SMEJ W INTENCJACH ZBIOROWYCH ORAZ ZA RODZINY NASZEJ PARAFII- MOŻNA JESZCZE ZAMÓWIĆ INTENCJE.

4. UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO WE WTOREK PIERWSZEGO WRZEŚNIA O GODZINIE 8.00 MSZĄ ŚWIĘTĄ (81 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ) NASTĘPNIE UDAMY SIĘ NA CMENTARZ GDZIE JAK CO ROKU ZŁOŻYMY KWIATY PRZY GROBIE BOHATERÓW.PROSIMY ŚLEDZIĆ STRONĘ SZKOŁY W ŁABUNIACH W POŁUDNIOWE GODZINY PONIEDZIAŁKOWE BĘDĄ PODANE ISTOTNE INFORMACJE NA NOWY ROK SZKOLNY. PODRĘCZNIKI DO RELIGII KUPUJEMY WE WŁASNYM ZAKRESIE.

5. SPRZĄTALI JAN I TERESA BATALIA, DO KWIATÓW DOŁOŻYŁA SIĘ BEATA NICPOŃ 40 ZŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

DO SPRZĄTANIA ŚWIĄTYNI ZAPRASZAMY DANUTĘ PACAJ, ANDRZEJA SEMCZUKA, TERESĘ GÓRSKĄ, MAŁGORZATĘ I EDYTĘ ŻUK, BOŻENĘ SEMCZUK

6. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

ZAPOWIEDZI PIERWSZE; ŁUKASZ KOLANO KAW. PAR.ZESŁANIA DUCHA ŚW. W KRASNOBRODZIE I AGNIESZKA ŻYCZKIEWICZ PANNA PARF. TUTEJSZEJ.

ZAPOWIEDZI DRUGIE; DAMIAN ZAJĄC KAW. PAR NIEP. POCZĘCIA NMP. W DUBIE   I MONIKA ZUZANNA KOSMALA PANNA PAR. TUTEJSZEJ.

7. W LITURGII WSPOMINAMY W CZWARTEK ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO 

 8.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „NIEDZIELI” I EGZORCYSTY, DLA DZIECI – PROMYK

9. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ O GODZINIE 10 TEJ ZBIÓRKA ZAPRASZAMY TAKŻE KANDYDATÓW DO SŁUŻBY PRZY OŁTARZU. ZA TYDZIEŃ POJAWI SIĘ NOWY NUMER NASZEJ GAZETKI PARAFIALNEJ „NASZ SZKAPLERZ” ZACHĘCAMY DO NABYCIA.

10. POLICEALNA SZKOŁA CENTRUM SZKÓŁ AKADEMICKICH „STUDENT” PROWADZI NABÓR DO 31 PAŹDZIERNIKA DO POLICEALNEJ SZKOŁY DLA DOROSŁYCH –OPIEKUN MEDYCZNY W POLSCE LUB ZA GRANICĄ -SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE.

11. TRWAJĄ LICZNE PRACE W NASZYCH CELACH, OBECNIE NA UKOŃCZENIU JEST JUŻ SKLEPIENIE NOWEGO SUFITU, MALOWANIE WNĘTRZA ŚCIAN NASTĄPI W TYM TYGODNIU A UKOŃCZENIE TYNKOWANIA ŚCIANY ZEWNĘTRZNEJ OD STRONY POLA DO KOŃCA TYGODNIA, JAK RÓWNIEŻ KOŃCZENIE OCIEPLENIA WNĘTRZA KOŚCIOŁA SPECJALNĄ WEŁNĄ STRYCHU ŚWIĄTYNI-PROSZĘ ZAJRZEĆ PO MSZY ŚW DO CEL.

12. DZIĘKUJĘ BARDZO ZA PRACE W TYM TYGODNIU, PANIOM ZA PRACE PRZY KWIATACH, PANOM ZA PRACE I POMOC DLA PARAFII ANDRZEJOWI KAPERZE, JÓZEFOFI MOZOŁA, KAZIMIERZOWI BEDNARCZUKOWI ORAZ KSIĘŻOM WIKARIUSZOM.

13. UWAGA MAMY DUŻY PARKING, PROSZĘ STAWIAJMY AUTA NA PARKINGU NIE PRZY JEZDNI BO JEST TO ZAGROŻENIE DLA RUCHU, POMYŚLMY TAKŻE O INNYCH BARDZO PROSZĘ.

14. OD DZISIAJ PO KAŻDEJ MSZY ŚW. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMAWIANIA INTENCJI MSZALNYCH PO KAŻDEJ MSZY ŚW. DZIŚ W KOMAROWIE SETNA ROCZNICĘ WIELKIEJ BITWY WARTO SIĘ WYBRAĆ NA UROCZYSTOŚCI.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE   BOŻE BŁ. NA ROZPOCZYNAJĄCY SIĘ NOWY ROK SZKOLNY. WOŁAJMY POD TWOJĄ.

16. DO WIECZNOŚCI ODESZLI W TYM TYGODNIU ŚP. JAN MAZUREK, JANUSZ KOWARZ, ALEKSANDER SZEPTYCKI, ANDRZEJ TOPOLSKI

          WIECZNY ODPOCZYWANIE RACZ IM DAĆ PANIE.