OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy serdecznie za dary na kuchnie.

2. W zakrystii można nabyć nowy numer „niedzieli”, jest w niej art. o kolędowaniu na Trzech Króli z ks. Biskupem i Krzysztofem Antkowiakiem. Dziękuję Pani Dyrektor Bożenie Radlińskiej za wartościowy artykuł. Do nabycia „Egzorcysta” oraz nasza Gazetka Parafialna, nowe wydanie, ciekawe informacje.

Plan kolędy na zaproszenie w danych miejscowościach.

Dziś puszka solidarności na poszkodowaną Chorwację gdzie było trzęsienie ziemi, dziękujemy za wsparcie.

3. W kościele działa ogrzewanie podłogowe, które osusza całość świątyni po gruntownym malowaniu. Kościół jest cały wewnątrz pomalowany i czysty, bardzo się cieszymy. Trwa już układania marmurowej podłogi kościoła, prosimy o modlitwę. Pokazać dach zdjęcia, wyjaśnić, że potrzebne są naprawy.

4. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w kaplicy i w kościele.

5. Na kościół 100 zł z Łabuń, 200 zł od Państwa Anny i Piotra Duda z Armii Krajowej, z Lipskiej bezimienna 500 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

6. Dziś msza dodatkowa o 13-tej dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców wraz z nauką formacyjną dla zainteresowanych.

7. Sprawa kolędy. Idziemy na wyraźne zaproszenie parafian. Wiele osób prosi w parafii o błogosławieństwo rodzin i mieszkań, wyjaśnić. To piękna tradycja kolędowania, przestrzegamy zasad higieny. Bardzo dziękujemy mieszkańcom Majdanu za wczorajszą kolędę, modlitwy, owocne rozmowy oraz ofiary jak w zeszłym roku zbierane przy kolędzie   na remont kościoła. Zebraliśmy 2 100 zł.  Serdeczne Bóg zapłać.

 8.  Kaplicę sprzątali Teresa i Jan Tama, Krzysztof Pysiewicz, ofiara 50 zł. Bóg zapłać. 

Do sprzątania zapraszamy osoby: Lucynę Binduga, Stanisława Szachnowskiego, Stefana Wiatra, Zofię Łopuszyńską.

9. W tym tygodniu pracowali przy parafii Panie: Joanna Molas, Anna Sawka, Panowie: Kazimierz Bednarczuk, Robert Turzyniecki, Józef Mozoła, Leszek Helman, Aleksander Zasuwa, Wiesław Gęborys, księża wikariusze. Dobry Bóg niech wynagradza łaską zdrowia.

10. Jeśli ktoś posiada jeszcze gruz lub żużel, chętnie przyjmiemy na parking parafialny tu za kaplicę.

Grafik kolędy podać. Wchodzimy do domów tylko na wyraźne zaproszenie.

11. Modlitwa o jedność w naszej ojczyźnie i w rodzinach za osoby chore, zakażone i cierpiące w intencji błogosławieństwa kolędowego rodzin naszej parafii wołajmy …Pod Twoją.. 

 Za zmarłych. W tym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p Stanisława Malinowskiego z Łabuniek I, wieczny.