OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE.

DZIŚ PUSZKA DLA CHORYCH NA TRĄD. ŚWIATOWY DZIEŃ TRĘDOWATYCH.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. DO NABYCIA EGZORCYSTA    ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE. SĄ JESZCZE DWA KALENDARZE NA 2021 ROK.

3. W KOŚCIELE DZIAŁA OGRZEWANIE PODŁOGOWE KTÓRE OSUSZA CAŁOŚĆ ŚWIĄTYNI PO GRUNTOWNYM MALOWANIU. KOŚCIÓŁ JEST CAŁY WEWNĄTRZ POMALOWANY I CZYSTY, BARDZO SIĘ CIESZYMY. JEST JUŻ NA UKOŃCZENIU UKŁADANIE MARMUROWEJ PODŁOGI KOŚCIOŁA, PROSIMY O MODLITWĘ.

4. WE WTOREK OFIAROWANIE PAŃSKIE CZYLI MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. WEŹMY ZE SOBĄ ŚWIECE. MSZE ŚWIĘTE O 8, 10 I 17.

5. PRZYPOMINAMY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA W KAPLICY I W KOŚCIELE. NOWENNA DO ŚW. ANTONIEGO WE WTOREK O 16.30. PIERWSZY CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA MIESIĄCA. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH, NABOŻEŃSTWO WYNAGRADZAJĄCE W SOBOTĘ PO MSZY O 17-STEJ. APEL O 21-EJ. ZAPRASZAMY (ZAPROSIĆ SCHOLĘ NA APEL).

6. OFIARA NA KOŚCIÓŁ 100 ZŁ Z ŁABUŃ. 100 ZŁ OD RODZICÓW I CHRZESTNYCH DZIECKA OCHRZCZONEGO. 200 ZŁ BEZIM. Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, Z ARMII KRAJOWEJ 300 ZŁ I KOLEJNA Z ARMII KRAJOWEJ 300 ZŁ. Z RUSZOWA BEZIMIENNA 500 ZŁ, KOLEJNA Z RUSZOWA 500 ZŁ BEZIMIENNA Z ŁABUNIEK STARA WIEŚ 500 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

7. SPRAWA KOLĘDY. IDZIEMY NA WYRAŹNE ZAPROSZENIE PARAFIAN. WIELE OSÓB PROSI W PARAFII O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZIN I MIESZKAŃ. TO PIĘKNA TRADYCJA KOLĘDOWANIA. BARDZO DZIĘKUJEMY MIESZKAŃCOM, KTÓRZY NAS ZAPRASZALI W TYM TYGODNIU DO SWOICH DOMOSTW. DZIĘKUJEMY ZA MODLITWĘ, ROZMOWY I ZA ZŁOŻONE OFIARY TAKŻE NA REMONT ŚWIĄTYNI. W PONIEDZIAŁEK ODWIEDZALIŚMY WIERZBIE. OFIARA NA KOŚCIÓŁ Z TEJ MIEJSCOWOŚCI TO 3410 ZŁ, Z BRÓDKA 1110 ZŁ, WTOREK MOCÓWKA 1230 ZŁ, DĄBROWA 200 ZŁ, ŚRODA WÓLKA ŁABUŃSKA 1800 ZŁ, CZWARTEK RUSZÓW STARA WIEŚ 650 ZŁ, CZWARTEK ŁABUŃKI  2980 ZŁ. ŁABUNIE PARTYZANTÓW I ARMII 1200 ZŁ.  PIĄTEK RUSZÓW WIEŚ 1950 ZŁ. KOLONIA RUSZÓW 1080 ZŁ, WÓLKA ŁABUŃSKA BŁONIE 1190 ZŁ, PRZECIĘCIA 170 ZŁ, SOBOTA BARCHACZÓW 3670 ZŁ. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

PLAN KOLĘDY NA ZAPROSZENIE W DANYCH MIEJSCOWOŚCIACH. GRAFIK KOLĘDY NA TEN TYDZIEŃ MOŻNA RÓWNIEŻ SPRAWDZIĆ NA NASZEJ STRONIE. WCHODZIMY DO DOMÓW TYLKO NA WYRAŹNE ZAPROSZENIE.

 8. KAPLICĘ SPRZĄTALI: BINDUGA LUCYNA I MARIA SZACHNOWSKA OFIARA 50 ZŁ BÓG ZAPŁAĆ.  

DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY, KARCHUT BEATĘ, BURDZY BEATĘ, MAŁYSKĘ MARZENĘ I CHURZĘPĘ HALINĘ.

9. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY PARAFII PANOWIE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ANDRZEJ KAPERA, ROMAN KANIA, PAWEŁ MRÓZ, TOMASZ NICPOŃ, LESZEK HELMAN, ALEKSANDER ZASUWA, TOMASZ ZASUWA, STANISŁAW SEREDA. PIĘKNIE POLAKIEROWANE ŁAWKI Z KOŚCIOŁA, WIESŁAW GĘBORYS, KSIĘŻA WIKARIUSZE. DOBRY BÓG WSZYSTKIM PRACUJĄCYM NIECH WYNAGRODZI ŁASKĄ ZDROWIA.

10. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE I W RODZINACH   ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄC W INTENCJI BŁOGOSŁAWIEŃSTWA KOLĘDOWEGO RODZIN NASZEJ PARAFII WOŁAJMY …POD TWOJĄ.  

 ZA ZMARŁYCH, W TYM TYGODNIU ODESZLI DO PANA: JAN BUCZAK Z BRÓDKA LAT 73.  ANNA MARIA RADZIKIEWICZ Z ŁABUNIEK I LAT 88. SKIBA MARIANNA MIECZYSŁAWA Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ POGRZEB W PONIEDZIAŁEK O 13.30 WIECZNY.