OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – ZESŁANIE DUCHA ŚW.

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI, DO NABYCIA EGZORCYSTA, ZA DARMO W PRZEDSIONKU DOBRA NOWINA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE.

3. DZIŚ ODPUST PARAFIANY, ZESŁANIE DUCHA ŚW. DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ ORAZ GŁOSZONE SŁOWO BOŻE W NASZEJ WSPÓLNOCIE KS. PROFESOROWI CZESŁAWOWI GALKOWI.

POŚWIĘCENIE PÓL W DNI MARYJNE. I TAK W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ: BRÓDEK 16-STA, RUSZÓW 16-STA, ORAZ WÓLKA ŁABUŃSKA 19.00. BĄDŹMY OBECNI, MAMY PANU BOGU ZA CO DZIĘKOWAĆ.

PROSIMY PRZYGOTOWAĆ OŁTARZE.

4. DZIECI Z BIAŁEGO TYGODNIA DZIECIOM NA MISJACH OFIAROWAŁY    841 ZŁ.  WYSŁALIŚMY JUŻ TĘ KWOTĘ, DZIĘKUJĘ ZA WRAŻLIWE SERCA OFIARODAWCOM.

6. KAŻDEGO WTORKU ZAPRASZAMY O GODZ 17.30 NA   NOWENNĘ PRZED ODPUSTEM ŚW. ANTONIEGO, ZDROJE ŁASK.

 NA KOŚCIÓŁ WPŁYNĘŁO, 50 ZŁ.   100 ZŁ Z PARAFII, Z ŁABUŃ NA REMONT ORGANÓW, 200 ZŁ Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH, 200 ZŁ OD RODZICÓW  PO PIELGRZYMCE DZIECI I KOMUNIJNYCH, WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM .

 7. KOŚCIÓŁ I OTOCZENIE SPRZĄTAŁO KILKA RODZIN DZIECI ROCZNICOWYCH. SPISALI SIĘ REWELACYJNIE, WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. DZIĘKUJĘ TAKŻE ZA DAR OŁTARZA NA NASZ KOŚCIÓŁ.

8. ZAPOWIEDZI I: MICHAŁ PYŻ KAW. Z WÓLKI ŁAB. PARAFII TUTEJSZEJ ORAZ EWELINA ROGOWSKA PANNA Z NOWIN PARAFII MAJDAN SOPOCKI. JACEK MIERZEJEWSKI KAW. Z WARSZAWY Z KLAUDIĄ KLIMKA PANNA Z ŁABUNIEK I PARAFII TUTEJSZEJ.  

ZAPOWIEDZI II: MATEUSZ GŁUSZEK KAWALER PAR ŚW. KRZYŻA W ZAMOŚCIU ORAZ IWONA PEJDA PANNA Z ŁABUŃ PARAF. TUTEJSZEJ.  KRZYSZTOF JAN MARCINEK KAW. Z PARAFII W JODŁOWEJ ORAZ ANNA MARIA SEMCZUK PANNA Z MOCÓWKI PARAF. TUT.

9. JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM CMENTARZU, MOŻNA JE NABYĆ.

10. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: ANNĘ SOWA, STEFANA SOWĘ, MARKA NOWOSADA. DZIĘKUJĘ PANU BOGDANOWI MOMOT ZA SPRZĄTANIE ORAZ OFIARĘ 20 ZŁ.

W PIĄTEK O 17-STEJ SPOWIEDŹ DLA BIERZMOWANYCH. PO MSZY PRÓBA GENERALNA OBOWIĄZKOWA. PROSZĘ PRZYJŚĆ ZE ŚWIADKAMI.

ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ O 17-STEJ SAKRAMENT BIERZMOWANIA. UWAGA NIE MA MSZY O 16-STEJ, LECZ O 17-STEJ.

ZEBRANIE RADY PARAFIALNEJ W CZWARTEK O GODZ. 19-STEJ NA PLEBANII. SERDECZNIE ZAPRASZAM.

11.WYDALIŚMY W TYM TYGODNIU 6 TYŚ ZŁ NA ZADATEK REMONTU NASZYCH ZABYTKOWYCH ORGANÓW.

12. W TYM TYGODNIU PRACOWALI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ZBIGNIEW NOWOGRODZKI, MARIUSZ SŁUPSKI, EDWARD BRYK, BOGUSŁAW SZAST, PIOTR WAGA, MARIUSZ BRANECKI I KILKA RODZIŃ DZIECI ROCZNICOWYCH, KSIĘŻA WIKARIUSZE. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

13. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

DO NABYCIA W ZAKRYSTII CIEKAWE KSIĄŻKI O ŚW. JÓZEFIE PATRONIE ROKU DUSZPASTERSKIEGO- 16 ZŁ.

POLA NADZIEI. TO WSPARCIE DLA HOSPICJUM SANTA GALLA W ŁABUŃKACH. W NIEDZIELE 30 MAJA BĘDZIE PUSZKA, DOBRO ZAWSZE WRACA.

JUTRO ŚWIĘTO MATKI KOŚCIOŁA. MSZE O 8, 10 I 18. MAJDAN 10-TA.

14. DZIĘKUJĘ MINISTRANTOM, SCHOLI, STRAŻAKOM, PANIOM OD FERETRONÓW, DZIECIOM OD SYPANIA KWIATÓW.

15. WCZORAJSZĄ MSZĄ WIGILIJNĄ ODPUSTOWĄ WŁĄCZYLIŚMY NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH W OWOCE MODLITEWNE ODPUSTU. BÓG ZAPŁAĆ ZA OBECNOŚĆ ORAZ MODLITWĘ.

16. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, OWOCE NASZEGO ODPUSTU, SZCZEGÓLNIE ZA DZIECI ROCZNICOWE ICH RODZICÓW, RODZICÓW CHRZESTNYCH ORAZ    ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE, CIERPIĄCE ZA PRZEŚLADOWCÓW KOŚCIOŁA   O MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA NICH. POD TWOJĄ.

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH: HALINA WÓJCIK LAT 86 Z ŁABUŃ, TOMASZ KOWALSKI LAT 59 Z ŁABUNIEK I, WANDA SALUK LAT 78 Z ŁABUNIEK I, KRYSTYNA SZELĄG LAT 90 Z ŁABUNIEK I. WIECZNY ODPOCZYWANIE.