OGŁOSZENIA  13 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ UROCZYSTĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIĘ ORAZ PANIOM ZA PRACE W OGRODZIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. ART. Z ŻYCIA NASZEJ DIECEZJI.

JEST TEŻ NASZA GAZETKA PARAFIALNA OSTATNIE WYDANIE PRZED WAKACJAMI, FOTORELACJA Z WYCIECZKI DO GRODU POSADÓW, ZAPROSZENIE NA PIKNIK RODZINNY DO GRODU POSADÓW, PIELGRZYMKA PIESZA DO KRASNOBRODU, XXX MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KSIĘŻY W TENISIE STOŁOWYM, 100 LECIE FMM- POCZĄTEK O 14 STEJ, KOMENTARZ DO EWANGELII, ABC MINISTRANTA, ROZPISKA ADORACJI NA I SOBOTĘ MIESIĄCA, INTENCJE. WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3.WPŁYNĘŁY OFIARY 100 Z PARAFII i 100 Z BARCHACZOWA, 500 DOL. USA OD ELŻBIETY. BÓG ZAPŁAĆ

4.DZIĘKUJĘ ZA PRACE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, TOMASZ NICPOŃ, TOMASZ MULAWA, KS. KRZYSZTOF. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

5.ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE. RATUJEMY LUDZKIE ŻYCIE. PROSZĘ POMÓŻ.

6.ZAPOWIEDZI 2: GRZEGORZ BARAŚ Z BARCHACZOWA PARAFIA TUTEJSZA, I AGNIESZKA HELMAN Z BARCHACZOWA PARAFIA TUTEJSZA, PATRYK PALONKA Z PARAFII KRYNICE I ANETA LACHOWSKA Z ŁABUNIEK I PARAFIA TUTEJSZA. ZAPOWIEDŹ 1: PAWEŁ ROBERT KARCZEWSKI Z PARAFII MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W TORUNIU I NATALIA GAWĘDA Z BRÓDKA PARAFIA TUTEJSZA .

7.DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: EWIE DUDEK, BEACIE KOWALCZUK, JANOWI WIATER, PIOTROWI I KUBUSIOWI RYBAK DO OFIARY DOŁOŻYLI SIĘ: MARIA KULPA, WIOLETTA DUDEK, MAŁGORZATA PODPRYGA 140 ZŁ-SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

8.DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSZONE SĄ OSOBY: BARBARA DROŹDZIEL, STANISŁAW DROŹDZIEL, ANTONI GÓRSKI, JÓZEF KURZĘPA, GABRIEL GONTARZ, BARTEK WOSZCZAK, PAŃSTWO ZWOLAN, JÓZEF KOŁODZIEJCZYK.

9.W TYM TYGODNIU PIERWSZY PIĄTEK, PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA W SOBOTĘ O GODZ. 8.00 MSZA ŚW. Z RÓŻAŃCEM. WIECZOREM NABOŻEŃSTWO WYNAGRADZAJĄCE Z RÓŻAŃCEM I MEDYTACJĄ PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ I ADORACJA NAJ. SAKRAMENTU POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCI ZAKOŃCZONA APELEM JASNOGÓRSKIM O 21.00. ZAPRASZAMY. ZA TYDZIEŃ PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA.

10. W WAKACJE CHCEMY WYKOŃCZYĆ ŁAZIENKI W NASZYCH CELACH BO JEST NAPRAWDĘ POTRZEBA ABY ONE JUŻ FUNKCJONOWAŁY MAMY 21 WIEK, PONADTO W MAJDANIE W KAPLICY JEST DO REMONTU DACH I PODWALINY, TRZEBA TO NAPRAWIĆ. PROSZĘ NASZYCH RADNYCH ABY DO KOŃCA CZERWCA PRZESZLI W SWOICH MIEJSCOWOŚCIACH ZE ZBIÓRKĄ CEGIEŁEK, MOI DRODZY WSPÓLNYMI SIŁAMI MOŻEMY UCZYNIĆ KOLEJNE PIĘKNE DZIEŁA W NASZEJ PARAFII.

11.CEGIEŁKI Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH CENTRALKA- 2150ZŁ. PRZYMIARKI 790ZŁ. PRZY BARCHACZOWIE 1280ZŁ. ZBIERAŁY PANIE RADNA JOANNA MOLAS, SAWKA ANNA, MAGDALENA BARTOSZCZYK. BRÓDEK 1475 ZŁ ZBIERAŁ MARIUSZ HALEJ RADNY. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM ORAZ ZBIERAJĄCYM. KTO UMIE SIĘ DZIELIĆ OTRZYMUJE STOKROĆ WIĘCEJ.

12.ZNALEZIONO NA PROCESJI ŁAŃCUSZEK ORAZ OKULARY. POŚWIĘCENIE PÓL W MOCÓWCE W CZWARTEK O 19-STEJ.

13. PIESZA PIELGRZYMKA Z NASZEJ PARAFII DO KRASNOBRODU 1 LIPCA WYJŚCIE O 8.30 ZAPISY W KANCELARII I ZAKRYSTII, PIĘKNE DUCHOWE REKOLEKCJE UDAJMY SIĘ DO SANKTUARIUM JAK NAJLICZNIEJ JAKO JEDNA RODZINA PARAFIALNA, NAPRAWDĘ WARTO. KOSZT 30 ZŁ W TYM INTENCJA I POWRÓT AUTOKAREM PO PASTERCE.

14.DZIŚ PUSZKA PO MSZACH DLA NASZEGO MISJONARZA KS. PAWŁA MARTYNIUKA NA JEGO PRACE MISYJNE. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.

15.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE-POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. PROŚMY POD TWOJĄ.

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH + STEFAN SEMCZUK Z ŁABUŃ LAT 88. + EWA SOBOŃ L 50 Z BRÓDKA. BOLESŁAW JAN TABAŁA LAT 68 Z MOKREGO. WIECZNY ODPOCZYNEK.