OGŁOSZENIA. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ ORAZ DARY NA KUCHNIE .

2.DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIEJ CIEKAWY ART. „GDY BOLI DUSZA” GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: ABC MINISTRANTA, DLACZEGO ZASŁANIAMY KRZYŻE, ĆIEKAWY WIERSZ ZA APROBATĄ O PANU KOŚCIELNYM I PANI ORGANISTCE.

3. WPŁYNĘŁY OFIARA NA KOŚCIÓŁ Z PARAFII CEGIEŁKI: 50 Z BARCHACZOWA , 50 Z ŁABUŃ I 100 ZŁ Z PARAFII. BÓG ZAPŁAĆ. NA STUDNIE MISYJNĄ 50 ZŁ. OFIARY NA MISJE I NA KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO OD KÓŁ RÓŻAŃCOWYCH; KOŁO RÓŻAŃCOWE MĘŻCZYZN Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH PANA KAZIMIERZA CYMIŃSKIEGO I JANA LUDOWSKIEGO NA MISJE 100 ZŁ, NA KWIATY 200 ZŁ. KOŁO RÓŻAŃCOWE PANI SOBCZAK Z ŁABUŃ NA MISJE 100 ZŁ I NA KWIATY 100 ZŁ. KR MĘŻCZYZN Z WÓLKI ŁAB. 100 ZŁ NA MISJE I NA KWIATY 100 ZŁ. KR PANI MISZTAL NA KWIATY 100 ZŁ. KR KOBIET Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH NA MISJE 100ZŁ I NA KWIATY 100ZŁ. OD MIESZKAŃCÓW DĄBROWY NA KWIATY 150ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

4. W NIEDZIELĘ 10 MARCA 2024 R. W CELACH PRZY KOŚCIELE W ŁABUNIACH ODBYŁY SIĘ

-WARSZTATY WIELKANOCNE ORGANIZOWANE PRZEZ KSM W ŁABUNIACH. UDZIAŁ WZIĘŁO 25 OSÓB, TRZY NAJLEPSZE PRACE ZOSTAŁY NAGRODZONE. (ZDJĘCIA NA EKRANIE)

– W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ ODBĘDZIE SIĘ PRZED KOŚCIOŁEM KIERMASZ WIELKANOCNY, ORGANIZOWANY MŁODZIEŻ KSM, Z KTÓREGO DOCHÓD BĘDZIE PRZEZNACZONY NA REKOLEKCJE WAKACYJNE DLA MŁODZIEŻY Z NASZEJ PARAFII.

– SPOTKANIE KSM GRUPA STARSZA – SZKOŁA ŚREDNIA I STARSI, SOBOTA GODZ. 18.30. 

– W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ 13+ NA DYSKOTEKĘ Z WARTOŚCIAMI. WSTĘP 5 ZŁ (PLAKAT NA EKRANIE)

ZAPISY MŁODZIEŻY NA DYSKOTEKĘ PRZY KSM.

5. SCHOLA SPOTKANIA MA W PIĄTKI NA DRODZE KRZYŻOWEJ O 15-STEJ. ZAPRASZAMY NA PIĘKNE PASYJNE NABOŻEŃSTWA DROGI KRZYŻOWE W PIĄTKI DLA DZIECI GODZ. 15- STA. DLA WSZYSTKICH 16.30 .

6. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI, SPRZĄTALI: KONOPKA KRZYSZTOF, WIATER IWONA I PIOTR, DUDEK ELŻBIETA I STANISŁAW. DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ DANUTA WIATER. OFIARA NA KOŚCIÓŁ 150 ZŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

7. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY W SOBOTĘ NA GODZ. 8.10 RODZINY PAŃSTWA; JUŚ, KRUKOWSKICH, BRYK I PSIUK.

8. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; PRACOWALI; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, PIOTR SOKAL, PAWEŁ KNIAŹ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

9. ZEBRANIE LEGIONU MARYI W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 17.30. W SOBOTĘ ZBIÓRKA MINISTRANTÓW PRZED TRIDUUM PASCHALNYM O 10.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MINISTRANTÓW.

10. DZIŚ SPOTKANIE FORMACYJNE DLA DZIECI Z KLAS TRZECICH I RODZICÓW O 12.00.

11. W WARSZTATACH WIELKANOCNYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 25 OSÓB. TRZY NAJLEPSZE PRACE ZOSTAŁY NAGRODZONE-FOTO. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ PRZED KOŚCIOŁEM –DOCHÓD PRZEZNACZONY NA WAKACYJNE REKOLEKCJE DLA KSM.

CHORYCH ODWIEDZIMY W WIELKI PIĄTEK PO GODZ 9 TEJ-ZAPISY W ZAKRYSTII

12. UWAGA MAMY OGRANICZENIE RUCHU PRZY KOŚCIELE I PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH BO JEST NIEBEZPIECZNIE-RADUJEMY SIĘ ŻE W TYM TYGODNIU JUŻ TA REORGANIZACJA RUCHU W PEŁNI NASTĄPI. DZIĘKUJEMY NASZEMU URZĘDOWI GMINY ZA POMOC I DZIAŁANIE W TEJ SPRAWIE. BĘDZIE BEZPIECZNIEJ.

13. NOWENNA W INTENCJI OJCZYZNY ZGODY NARODOWEJ I POSZANOWANIA ŻYCIA LUDZKIEGO OD 16-STEGO MARCA DO 24. ZACHĘCAMY DO MODLITWY.

14. ORGANIZUJEMY 3 DNIOWĄ ZAGRANICZNĄ PIELGRZYMKĘ NA LITWĘ DO WILNA OSTREJ BRAMY ORAZ TROKI 26, 27 I 28 KWIETNIA. KOSZT 550 ZŁ ORAZ 100 EURO. PROSIMY WPŁACAĆ ZALICZKĘ 300 ZŁ. PROSIMY WSTĄPIĆ DO ZAKRYSTII WPISAĆ NR DOWODU PESEL I PODPIS. MAMY JUŻ KOMPLET CHĘTNYCH .

14.WE WTOREK ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NAJ. MARYI PANNY.

15. OGŁASZAMY KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ. JUŻ ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAMY NA SUMĘ Z PALMAMI. BĘDĄ NAGRODY.

16. MODLITWA O JEDNOŚĆ POKÓJ W NASZEJ OJCZYŹNIE O POSZANOWANIE PRZYKAZAŃ BOŻYCH. ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ W RODZINACH, ZA DZIECI I MŁODZIEŻ O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW. ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. ZA OWOCE DUCHOWE NASZYCH WIELKOPOSTNYCH REKOLEKCJI. POD TWOJĄ OBRONĘ.

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; KS. PROBOSZCZ ZE ŚWIDNIK WIKTOR CHOCHOŁ –POSŁUGIWAŁ 7 LAT JAKO WIKARIUSZ W NASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ. WIECZNY…