OGŁOSZENIA. NIEDZIELA PALMOW

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ ORAZ DARY NA KUCHNIE ORAZ UFUNDOWANE KWIATY BRATKI OD PAŃSTWA SIEK Z ŁABUŃ. DZIĘKUJĘ ZA PRACE PORZĄDKOWE PRZY KOŚCIELE I TERENIE PLEBANII -FOTO. RADUJEMY SIĘ ŻE JUŻ PO ŚWIĘTACH W KWIETNIU RUSZA OSTATNI ETAP NASZYCH PRAC REMONTOWYCH PRZY NAPRAWIE KOMPLEKSU OGRODZENIE WRAZ Z KAPLICĄ PRZY DZWONNICY ORAZ PRZYPORACH KOŚCIOŁA I PODMURÓWKI –FOTO.

2.DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIEJ CIEKAWY ART. „ŚWIĘTE DNI KOŚCIOŁA” GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: ABC MINISTRANTA, PRZEPIS NA BABKĘ WIELKANOCNĄ, CZUWANIE LEGIONU MARYI FOTORELACJA, WIELKI TYDZIEŃ. PRZEKAŻ 1,5 PROCENT NA SANTA GALLA HOSPICJUM –ULOTKI W PRZEDSIONKU

3.WPŁYNĘŁY OFIARA NA KOŚCIÓŁ Z PARAFII CEGIEŁKI: 50 Z BARCHACZOWA , 50 Z ŁABUŃ I 150 Z BARCHACZOWA, ,100 RUSZOWA, BÓG ZAPŁAĆ. NA STUDNIE MISYJNĄ 50 I 100 . OFIARY NA MISJE I NA KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO OD KÓŁ RÓŻAŃCOWYCH; KOŁO RÓŻAŃCOWE Z WIERZBIA ALICJI KARCHUT 100 NA KWIATY I 100 NA MISJE. BÓG ZAPŁAĆ.

4. SPOTKANIE KSM W PONIEDZIAŁEK 18.30 GRUPA STARSZA I MŁODSZA. W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ NA DYSKOTEKĘ Z WARTOŚCIAMI ORGANIZOWANĄ PRZEZ KSM ŁABUNIE.WSTĘP 5 ZŁ –PLAKAT NA EKRANIE

5. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI, SPRZĄTALI: BRYK GRAŻYNA, JUŚKO KATARZYNA I JOANNA DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ RODZINA KRUKOWSKICH. OFIARA NA KOŚCIÓŁ 150 ZŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY W SOBOTĘ NA GODZ. 14.00 RODZINY: LEWOSZ, CHACHAJ, SKIBA, WOJCZUK, MAZUR.

7. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; PRACOWALI; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ROMAN KANIA, PIOTR SOKAL, KRZYSZTOF GROMEK, JERZY TYMCZUK, PAWEŁ KNIAŹ. DZIĘKUJEMY ZA WIOSENNE PORZĄDKI. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

8. ZEBRANIE LEGIONU MARYI W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 17.30. W ŚRODĘ ZBIÓRKA MINISTRANTÓW PRZED TRIDUUM PASCHALNYM PO MSZY ŚW. WIECZOREM O 17.30 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MINISTRANTÓW.

9. DZIŚ ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ PRZED KOŚCIOŁEM, DOCHÓD PRZEZNACZONY NA WAKACYJNE REKOLEKCJE DLA KSM.

10. W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY DZIECI Z KOŁA MISYJNEGO PRZEDSTAWIĄ NAM RADOSNE ŻYCZENIA STAROPOLSKIE W LANY PONIEDZIAŁEK, PROSZĘ RODZICÓW KLASY 4 A O POMOC PODCZAS DYŻURU .

11.CHORYCH ODWIEDZIMY W WIELKI PIĄTEK PO GODZ 9 TEJ-ZAPISY W ZAKRYSTII

12. ORGANIZUJEMY 3 DNIOWĄ ZAGRANICZNĄ PIELGRZYMKĘ NA LITWĘ DO WILNA OSTREJ BRAMY ORAZ TROKI 26, 27 I 28 KWIETNIA. KOSZT 550 ZŁ ORAZ 100 EURO. PROSIMY WPŁACAĆ ZALICZKĘ 300ZŁ. PROSIMY WSTĄPIĆ DO ZAKRYSTII WPISAĆ NR DOWODU PESEL I PODPIS. MAMY JUŻ KOMPLET CHĘTNYCH . WPŁATY POZOSTAŁEJ KWOTY PO ŚWIĘTACH

13. ŚW. TRIDUUM PRZED NAMI : WIELKI CZWARTEK GODZ. 17-STA. WIELKI PIĄTEK DROGA KRZYŻOWA O 17.30 NASTĘPNIE LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ. WIELKA SOBOTA PO ZACHODZIE SŁOŃCA 18.30 . ŚWIĘCENIE POKARMÓW AŻ W 5 ODSŁONACH W WIELKĄ SOBOTĘ 8,9,10,11 I 12-STA. MAJDAN RUSZOWSKI O 10-TEJ. PROSIMY O DYŻURY W WIELKIM TYGODNIU PODCZAS ADORACJI JAK ZWYKLE NASZYCH STRAŻAKÓW.

14. DZIŚ KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ PODCZAS SUMY.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ POKÓJ W NASZEJ OJCZYŹNIE O POSZANOWANIE PRZYKAZAŃ BOŻYCH. ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ W RODZINACH ZA DZIECI I MŁODZIEŻ O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. ZA ROLNIKÓW. POD TWOJĄ OBRONĘ.

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; MARIA LISOWSKA LAT 76 Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, STANISŁAWA ZWOLAN LAT 82 ZAMIESZKAŁA W ZAMOŚCIU A POCHODZĄCA Z NASZEJ PARAFII WIECZNY…