OGŁOSZENIA. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ ORAZ DARY NA KUCHNIE . DZIŚ LIST REKTORA KUL –TACA PRZEZNACZONA DLA NASZEJ KATOLICKIEJ UCZELNI. BÓG ZAPŁAĆ. RADUJEMY SIĘ ŻE JUŻ PO ŚWIĘTACH W KWIETNIU RUSZA OSTATNI ETAP NASZYCH PRAC REMONTOWYCH PRZY NAPRAWIE KOMPLEKSU OGRODZENIE WRAZ Z KAPLICĄ PRZY DZWONNICY ORAZ PRZYPORACH KOŚCIOŁA I PODMURÓWKI –FOTO.

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIEJ CIEKAWY ART. „CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁY” GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: ABC MINISTRANTA, REZUREKCJA, BARANEK WIELKANOCNY, CZY
W PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY OBOWIĄZUJE POST?

3. WPŁYNĘŁY OFIARA NA KOŚCIÓŁ z PARAFII CEGIEŁKI: 50 i 100 z PARAFII , 500 Z ŁABUŃ, BÓG ZAPŁAĆ. NA STUDNIE MISYJNĄ 50 i 100 .

4. W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ NA DYSKOTEKĘ
Z WARTOŚCIAMI ORGANIZOWANĄ PRZEZ KSM ŁABUNIE. WSTĘP 5 ZŁ – PLAKAT NA EKRANIE. GODZ. 17 -STA.

5. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI, SPRZĄTALI: HELENA LEWOSZ, ANETA CHACHAJ, NORBERT CHACHAJ, PIOTR SKIBA, . Ofiara na Kościół 90 zł SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY W SOBOTĘ NA GODZ. 9.10 RODZINY: RODZINY PAŃSTWA ; ZARĘBSKICH , LACHAWIEC, JUSZCZAK, ANTONIEWICZ, GĘŚLA.

7. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; PRACOWALI; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ROMAN KANIA, PIOTR SOKAL, KRZYSZTOF GROMEK, MAREK ,ART., DARIUSZ POLICHA, PAWEŁ KNIAŹ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

8. ZEBRANIE LEGIONU MARYI W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 17.30.

9. DNI ODNOWY PRZED NAMI DUCHOWEJ I CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA ,NIEDZIELA MIESIĄCA, ZAPRASZAMY.

10. W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY DZIECI Z KOŁA MISYJNEGO PRZEDSTAWIĄ NAM RADOSNE ŻYCZENIA STAROPOLSKIE W LANY PONIEDZIAŁEK ,DZIĘKUJĘ RODZICÓW KLASY 4 ZA POMOC PODCZAS DYŻURU .

11.UWAGA MSZE ŚW PO POŁUDNIU JUŻ O 18-STEJ A KANCELARIA O 17 –STEJ. CZAS WIOSENNO –LETNI.

12. ORGANIZUJEMY 3 DNIOWĄ ZAGRANICZNĄ PIELGRZYMKĘ NA LITWĘ DO WILNA OSTREJ BRAMY ORAZ TROKI 26,27 i 28 KWIETNIA. KOSZT 550 ZŁ ORAZ 100 EURO. PROSIMY WSTĄPIĆ DO ZAKRYSTII WPISAĆ NR DOWODU PESEL I PODPIS. MAMY JUŻ KOMPLET CHĘTNYCH . WPŁATY POZOSTAŁEJ KWOTY PO ŚWIĘTACH.

13. DZIĘKUJEMY ZA CZAS CZUWANIA NASZYM STRAŻAKOM. BÓG ZAPŁAĆ.

14. BARDZO PROSIMY ABY ŚMIECI NA NASZYM CMENTARZU WRZUCAĆ DO ODPOWIEDNICH KONTENERÓW. MAREK MARK ADMINISTRATOR.

15 MODLITWA O JEDNOŚĆ POKÓJ W NASZEJ OJCZYŹNIE O POSZANOWANIE PRZYKAZAŃ BOŻYCH. ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ W RODZINACH, ZA DZIECI I MŁODZIEŻ O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW. ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE ZA OWOCE WIELKIEJ NOCY W NAS.. POD TWOJĄ OBRONĘ.

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; EUGENIUSZ KLIZA LAT 92 Z BRÓDKA, KRYSTYNA MAKOWSKA Z DOMU FLAK LAT 69 ZM. W KOSZALINIE I TAM BĘDZIE POGRZEB, WOJCIECH DYBZIŃSKI LAT 60 Z ŁABUNIEK I POGRZB DZIŚ O 14.00. WIECZNY…